KURUMSAL

kurumsal

LACCA en iyi derecede ahşap dekorasyon ve üst yüzey cila işlemciliği kalifiye personel ile müşteri memnuniyetini arttırmak,kalitemizi sürekli geliştirerek bunu müşterimizin yararına kullanmak,mevcut müşteri portföyünü arttırarak daha çok personele iş olanağı yaratmak, Ahşap dekorasyon ve mobilya üst yüzey cila işlemeciliğinde lider konuma gelmek kalite politikamızdır.
2004 yılında  faaliyete başlayan LACCA bilgi ve tecrübesi ile çok kısa sürede ilkler arasına girmiş, elde ettiği tüm kazanımları yine işlerini daha kolaylaştırmak ve geliştirmek üzere boya makine, ekipman ve iş yerinin daha da düzenli olması için yatırım yapmıştır. İhtisaslaşmanın  hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden hareketle yola çıkan LACCA , alanında “en iyi olmak”ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.
LACCA bugün 2500 m² kapalı alanda  kaliteli ekipman ve kaliteli personel ile hizmet vermeye devam etmektedir. Kapasitesi aylık ~ 7500 m² ‘dir.
LACCA müşteri odaklı çalışma sistemi ile kurumlara özel çözümler sunarak , yönetim sistemi oluşturarak ödünsüz kalite sunmaya,eğitim toplantıları ile personelin çalışma performansını ve imalat kalitesini artırmaya, Kalite kontrol sistemi ile yukarıda belirtilen tüm aşamaların sorunsuz işlemesini sağlamaya çalışmaktadır.
Teslim ettiğimiz her üründe “LACCA” imzasını taşıdığını bilmek sizlere ayrı bir mutluluk verecektir.

 

kurumsal2

boypanlogo